Vissende jongeren mishandelen BOA controleur

terug naar overzicht

Woensdag, 5 juli 2017

Vissende jongeren mishandelen controleur

BIEZENMORTEL - Na een uitgebreide klopjacht heeft de politie woensdag vier Brabantse jongeren opgepakt voor mishandeling van een Buitengewoon Opsporingsambtenaar (BOA). De medewerker van het Brabants Landschap moest het ontgelden toen hij jongeren controleerde die in het buitengebied van het dorp Biezenmortel aan het vissen waren en een vuurtje stookten.

Toen hij om hun legitimatie vroeg liep een van de jongens weg. De BOA probeerde hem tegen te houden, waarop de vlam in de pan sloeg. Zowel de jongen die werd tegengehouden als zijn kompanen sloegen, schopten en duwden de man.

Uiteindelijk lieten de jongeren de BOA struikelen en gingen ze ervandoor. De politie kamde daarop het gebied uit en zette ook een helikopter in om vanuit de lucht naar de geweldplegers uit te kijken. Uiteindelijk leidde het onderzoek naar een woning in Berkel-Enschot. Daar pakte de politie de jongens op. Ze komen uit Berkel-Enschot, Oisterwijk en Tilburg en zijn tussen de 14 en 17 jaar.